tagze nova rubrika!film...REBELOVÉ

8. července 2007 v 17:52 | kačí |  /filmy/
REBELOVÉ.....
Obrazek
Obrazek
Šimon-Jan Révai
Narodil se 11.února 1974 v Kladně. Vyučil se automechanikem.Poprvé se objevil v muzikálu Dracula. Poté vystupoval v dalších muzikálech jako např. v Hair, Mise, Romeo a Julie, Carmen, Pomáda (role Sonny). V současné době vystupuje v muzikálu Johanka z Arku (role Smrt a Anděl). Působil i v zahraničních produkcích např. v Německu v muzikálu s taneční skupinou Uno.
Hostuje v Hudebním divadle v Karlíně (Zasněžená romance a Sny z New Yorku). První filmové zkušenosti získal v zahraničním akčním filmu Enter the Eagle (čínsko - americko - česká koprodukce).
Film byl natáčen v Hong - Kongu a v Čechách. V tomto filmu se objevil po boku dcery legendárního Bruce Leeho.
Dále hrál v televizní inscenaci Život, který ti dávám, televizním filmu Polojasno (režie Filip Renč) atd.
V mládí se věnoval parkurovému jezdectví a karate, později se věnoval společenskému tanci.Je velmi pohybově nadaný.
Mluví plynně anglicky. Jazykové znalosti využil při již zmiňovaném filmu Enter the Eagle. K jeho zálibám patří extrémní sporty,ale jako protiklad se zajímá o východní kulturu,zejména o relaxaci těla i ducha.
Jak sám říká: "Rád riskuji a zkouším vše nové, co jsem ještě nezkusil a vše co dělám, dělám naplno."Obrazek
Zuzana Norisová, "Tereza"
Narozena 24.ledna 1979 v Malackách. Vystudovala konzervatoř v Bratislavě obor hudebně - dramatický. Hostovala v Divadle Andreja Bagara v Nitře, kde nastudovala role: Becky ve hře Tom Sawyer (režie: Martin Kákoš), Tereza v rockové opeře Povraz s jedným koncom (režie: Soňa Ferancová), Chiffon v muzikálu Malý obchod hrôzy (režie: Ján Ďurovčík ). Dále hostovala v Slovenském národním divadle v Bratislavě v muzikálu Malá nočná hudba v roli Fredderiky (režie:Peter Mikulík). Účinkovala v TV seriálu Vel'ké srdce v roli L'ubky (režie: Peter Mikulík), v TV seriálu Horská služba v roli Kristiny (režie: Peter Kocka) a v televizní inscenaci Súdny deň v roli Anny (režie: Martin Kákoš).
V současné době účinkuje v muzikálu Pomáda v roli Sandy (režie: Ján Ďurovčík) v Praze na Výstavišti, dále nastudovává roli Sugar v muzikálu Niekto to rád horúce (režie: Milan Lasica) na Nové scéně v Bratislavě.

Obrazek
Jaromír Nosek, "Bob"
Narodil se 1.února 1978 v Jilemnici (okres Semily).
Vystudoval gymnazium Ivana Olbrachta v Semilech.Poté naštěvoval JAMU v Brně.
První role získal již při studiu na JAMU.Hostoval v ND v Brně ve hře Imanuel Kant v režii Martina Čičváka.
V televizi vytvořil několik epizodních postav a hlavní roli v dětských Bakalařích.
Mezi jeho zájmy patří hra na klavír,zpěv a zejména malování a kreslení,i když jak sám říká: "Teď na to nemám moc času."
ObrazekAlžběta Stanková, "Bugyna"
Narozena 31. března 1979 v Bratislavě. Vystudovala německé gymnázium v Bratislavě. Poté studovala na státní konzervatoři v Bratislavě a na Ekonomické univerzitě tamtéž.
Získala angažmá v Radošínském naivním divadle v Bratislavě.
V současné době vystupuje v muzikálu Pomáda v rolích Frenchy, Patty a Cha - Chy. Má ráda hru na klavír, které se věnuje již 12 let.
Obrazek
Lubo Kostelný, "Eman"

Narozen 5.července 1981 v Martině.Během studia na základní škole začal hrát v divadle SNP v Martině - Hrajme sa na Petra. K této hře byla vydána deska. Studium na Konzervatoriu v Bratislavě - hudebně - dramatický obor Studium na VŠMU - profesoři M.Vašáryová a M.Huba.

Role:
Sokoliár Tomáš - režie Václav Vorlíček
Krajinka - M.Šulík

K jeho zálibám patří zpívání a poslech hudby zejména triphopu.
Obrazek
Anna Veselá, "Julča"
Narodila se 11. června 1977 ve Frýdlantě v Čechách. Vystudovala brněnskou konzervatoř.
V posledních dvou letech působí v brněnském Ha Divadle, v divadle 7 a půl a v loutkovém divadle Radost.
Hrála ve filmové pohádce Císař a Tambor (režie: Václav Křístek) a televizní pohádce Jak kovářipřišly k měchu.
Žije v Brně.
Obrazek
Martin Kubačák, "Olda"
Narodil se 8. května 1976 v Praze. Vystudoval gymnázium. Pak byl přijat na DAMU, kde byli jeho pedagogy Jana Hlaváčová, Svatopluk Skopal a Dana Kolářová. Dvakrát hostoval v Divadle na Vinohradech. Získal angažmá v Jihočeském Divadle v Českých Budějovicích. Filmové a televizní zkušenosti získal na projektech Na Hraně (režie p. Dufek), Polojasno (Filip Renč), Živá voda (p. Linhart). K jeho zájmům patří divadlo, parašutismus a připravuje se na potápěčské kursy.
Obrazek
Ondřej Šípek, "Tuřín"
Narodil se 8. Července 1975 v Prostějově. Navštěvoval základní školu se zaměřením na lední hokej a zároveň navštěvoval LŠU. Úspěšně prošel sítem na konzervatoř v Brně. Po 4 letech pokračuje v divadelním studiu na brněnské JAMU, kde absolvoval ve hře Bertolda Brechta Baal v režii Martina Čičváka. Během studia hostoval v několika brněnských divadlech. V současné době má angažmá v Horáckém divadle v Jihlavě. Role Tuřína je jeho filmovým debutem.
Mezi jeho koníčky patří sport a spánek.
Petr Burian, "Drmola"
Narodil se 1. prosince 1976. Vystudoval Státní konzervatoř v Praze, obor hudebně-dramatický (absolvoval v roce 1998). Hostoval v divadle v Karlových Varech, nyní hostuje v pražském Činoherním klubu.
Filmové zkušenosti získal například ve filmu režisérky Z. Zemanové Eine kleine jazz musicnebo v Tmavomodrém světěrežiséra Jana Svěráka. V letech 1996 - 1999 účinkoval v různých televizních pořadech jako například: Co mám dělat, když…. (40 dílů), O poklad Anežky české, v seriálu Nalavici obžalovaných(režie M. Holý) aj. V neposlední řadě hrál také v televizním filmu režiséra Filipa Renče Polojasno.
Od roku 1994 aktivně působí i v dabingu. V letech 1998 - 2000 působil na rádiu Zlatá Praha jako moderátor ranního vysílání.
Mezi jeho záliby patří sport, francouzská kinematografie a Francie obecně. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama